fbpx

BTL EXILIS ELITE

Інноваційна технологія радіоультразвукового ліполізу для неінвазивного усунення жирових відкладень і підтяжки шкіри. Єдине пристрій здатне одночасно виробляти ультразвукові хвилі і регулювати нагрівання поверхні тіла. Таким чином терапія стає безпечною, швидкою і ефективною.

BTL EXILIS ELITE – це унікальний апарат, який поєднує в собі відразу дві технології, які використовуються в апаратної косметології.

 • Ультразвукове вплив на шкіру дозволяє підтягнути її і усунути целюліт.
 • Радіохвильової ліфтинг також підсилює розщеплення жирів і провокує природні процеси прискорення клітинного метаболізму.

За рахунок подвійного впливу ультразвуком і радіохвилями ефективність процедури ліполізу істотно підвищується. Це означає, що моделювання фігури, усунення виражених целлюлітних відкладень і розгін метаболізму в клітинах при впливі BTLEXILIS ELITE будуть проходити швидше. Стандартний комплекс процедур включає в себе 4-8 сеансів з інтервалом між ними в 7-10 днів.

Ще одна перевага подвійний терапії ультразвуком і радіохвилями – це мінімальна травматичність процедури і відсутність необхідності в постреабілітаціонной догляді.

Після проходження курсу процедур на апараті BTL EXILIS ELITE ви можете вести звичайний спосіб життя, при цьому обмінні процеси в шкірі будуть поступово прискорюватися і забезпечать пролонгований ефект. А перші якісні зміни можна помітити вже після першого ж сеансу.

Принцип роботи BTL EXILIS ELITE його творці охарактеризували трьома словами:

 • Reach (досягати) – УЗ-хвилі досягають глибоких шарів шкіри і руйнують мембрани жирових клітин. Також ультразвукова технологія перешкоджає фіброзу тканин.
 • Isolate (ізолювати) – високотемпературне точне вплив радіочастотами дозволяє не тільки зменшити жировий прошарок, а й перезапустити вироблення колагену в тканинах, що сприяє підтяжки шкіри.
 • Deactivate (деактивувати) – при впливі RF-енергією також провокується поліпшення кровотоку, відтоку лімфи і прискорюється виведення продуктів розпаду.

Які результати BTL EXILIS ELITE забезпечує при застосуванні на обличчі?

 • Ліфтинг шкіри обличчя і поліпшення її стану.
 • Омолоджуючий ефект.
 • Стимуляція коллагеновой вироблення.
 • Розгладження зморшок.

Результат при впливі на тіло:

 • Ліфтинг шкіри.
 • Зменшення підшкірного жирового прошарку.
 • Зниження видимого целюліту.
 • Поліпшення стану шкіри.

При цьому, процедури BTL EXILIS ELITE абсолютно безпечні. В апараті використовується двоступенева система безпеки, яка забезпечує контроль нагріву і інтенсивності променя енергії.

Записатися на
консультацію
Залиште заявку, і наші фахівці
зв'яжуться з вами найближчим часом

Наші акції:

Акція на апаратний масаж Icoone Lazer
999 грн
Актуально c 20220615 по 20220630
Комплекс послуг лазерної епіляції
Актуально c 20220615 по 20220630
Подивитися всі акції

Відгуки
наших
клієнтів:

Світлана

Дівчата, пройшла курс процедур на Icoone lazer і у мене залишилася маса позитивних враження ну і помітний результат. Якщо коротко, то на ранок не велика крепатура ніби на тренування сходила, після 3-й процедури вже помітний хороший ефект, процедура проходить безболісно.

Галина

Пройшла курс з 5 процедур на RF, результатом задоволена дуже сильно !! Особа підтяглося і дуже помітні зміни)) Вже після першої процедури помітний ефект, курс проходила на апараті BTL, все безболісно і комфортно)

Лариса

У клініці Idelis робила епіляцію, все дуже сподобалося, процедуру робили на апараті Kiers, там маніпула з охолодженням і вакуумом, все пройшло абсолютно без болісно ну і приємно)) також сподобалися дуже комфортні ціни на пакети послуг

Олена

Робила процедуру «вогонь і лід» на косметиці Is clinical, ефект супер !!

Яна

Пройшла курс биоревитализации)) все сподобалося, доктор Ксенія Анатоліївна молодець, робила все без болісно і швидко)

Єлизавета

Робила пілінг PRXt33, все сподобалося, особливо ціна)))

+38 (067) 888 - 82 - 20

м. Київ, вулиця Бойчука, 6

Пн-Нд з 10:00 до 20:00