fbpx

iS CLINICAL

Косметика iS CLINICAL спрямована в основному на рішення вікових проблем шкіри, але в лінійці є і специфічні продукти, які надають лікувальну дію при акне, постакне, гіперпігментації і розацеа.

Представляємо вам лінійку косметичних засобів iS Clinical, створену як для лікування та догляду за віковою шкірою, так і для вирішення специфічних шкірних проблем, що не залежать від віку. Зокрема, окремі засоби з лінійки iS Clinical дозволяють ефективно лікувати:

  • Акне;
  • Гиперпигментацию;
  • Розацеа.

Завдяки регулярній участі в дослідженнях незалежних експертів, косметичні продукти iS Clinical підтверджують свою високу ефективність на практиці, причому клінічно підтверджено, що високий ефект надає безпосередньо комбінація компонентів кожного засобу, а не один діючий компонент. Крім того, косметика iSClinical пройшла сертифікацію FDA і відповідає стандартам безпеки GMP.

У чому секрет дії iS Clinical? У поєднанні новітніх розробок в сфері косметології. До складу цих засобів входять інкапсульований вітамін Е, вітамін С, антиоксиданти, ферменти, ензими, гіалуронова кислота в різних модифікаціях, а також AHA-кислота і BHA-кислота.

Всі ці складові входять в ТОП-продукти лінійки iS Clinical – рідкі сироватки, які мають комплексною дією.

Продукцію iS Clinical не можна купити в роздрібних мережах: вона не продається ні в косметичних магазинах, ні в салонах. Отримати Догляду та лікувальні продукти iS Clinicalможно тільки за призначенням лікарів-дерматологів, що безпосередньо працюють з виробником. Така політика дозволяє виробникам підтримувати бездоганну репутацію, адже хід використання коштів iS Clinical контролюється фахівцями і коригується в ході лікування.

Продукція iS Clinical представлена ​​в нашій клініці, і ми підбираємо косметику цього бренду, виходячи з потреб і особливостей наших клієнтів.

Записатися на
консультацію
Залиште заявку, і наші фахівці
зв'яжуться з вами найближчим часом

Наші акції:

Акція на апаратний масаж Icoone Lazer
999 грн
Актуально c 20220615 по 20220630
Комплекс послуг лазерної епіляції
Актуально c 20220615 по 20220630
Подивитися всі акції

Відгуки
наших
клієнтів:

Світлана

Дівчата, пройшла курс процедур на Icoone lazer і у мене залишилася маса позитивних враження ну і помітний результат. Якщо коротко, то на ранок не велика крепатура ніби на тренування сходила, після 3-й процедури вже помітний хороший ефект, процедура проходить безболісно.

Галина

Пройшла курс з 5 процедур на RF, результатом задоволена дуже сильно !! Особа підтяглося і дуже помітні зміни)) Вже після першої процедури помітний ефект, курс проходила на апараті BTL, все безболісно і комфортно)

Лариса

У клініці Idelis робила епіляцію, все дуже сподобалося, процедуру робили на апараті Kiers, там маніпула з охолодженням і вакуумом, все пройшло абсолютно без болісно ну і приємно)) також сподобалися дуже комфортні ціни на пакети послуг

Олена

Робила процедуру «вогонь і лід» на косметиці Is clinical, ефект супер !!

Яна

Пройшла курс биоревитализации)) все сподобалося, доктор Ксенія Анатоліївна молодець, робила все без болісно і швидко)

Єлизавета

Робила пілінг PRXt33, все сподобалося, особливо ціна)))

+38 (067) 888 - 82 - 20

м. Київ, вулиця Бойчука, 6

Пн-Нд з 10:00 до 20:00