fbpx

Лазерна епіляція діодним лазером

Знижка на перший візит -20% на послугу Лазерна епіляція

Лазерна епіляція в Києві в клініці Idelis

Лазерна епіляція – це метод радикального видалення волосся на тілі, з руйнуванням волосяних фолікул за допомогою лазерного випромінювання. Для досягнення максимального ефекту гладкості шкіри на тривалий термін, слід пройти повний курс процедур. В середньому, від 8 до 12 сеансів, але вона може змінюватися в залежності від індивідуальних фізіологічних особливостей клієнта.

Такий курс тому, що при первинному впливі лазера на волосяні фолікули, не все волосся піддається впливу лазера. Так як, в залежності від зони росту волосся на тілі, частина волосяних фолікулів знаходиться в стані спокою в середньому це близько 70 %, і до 30 % волосяних фолікул знаходиться в стані росту— волосся, яке знаходиться в стані спокою, нечутливе до випромінювання.

Інтервал між першим і другим сеансом при проходженні повного курсу лазерної епіляції становить 1 місяць. Наступні відвідування базуються на збільшенні цього терміну на 2 тижні з кожною новою процедурою. Тобто перерва між другим і третім уже сеансом становитиме 1,5 місяці, а між третім і четвертим – 2 місяці, і так далі.

Популярність даної послуги зумовлена тим, що при проходженні повного курсу лазерної епіляції, вдається позбутися волосся на 100% на тривалий час.

Процедура доволі комфортна і не викликає сильних больових відчуттів, але за бажанням клієнта можна використати провідникову анестезію, в більш чутливих місцях.

Для проведення процедури наші спеціалісти використовують сучасний апарат – діодний лазер KIERS KES-145. Перевага даного апарату, що відрізняє його від інших моделей, це наявність 2-x маніпул та можливості охолодження.

Висока ефективність проведення процедури на даному лазері, відбувається за рахунок точного впливу лазерного променя безпосередньо на фолікули волосся, довжина хвилі (808нм) високої пікової потужності (600W) і можливості вибору малої тривалості імпульсу від 3 мкс. За рахунок цього, за одну процедуру, видаляється великий відсоток видалення волосяних фолікул.

Площа робочої насадки даного лазера, дозволяє обробляти навіть самі важкодоступні, малі і великі ділянки тіла.

Протипоказання:

  • висипання на шкірі в місцях де буде проводитися лазерна епіляція;
  • онкологічні захворювання;
  • цукровий діабет;
  • татуювання в місцях проведення епіляції;
  • епілепсія;
  • гіперчутливість до гідроквенону чи іншим агентам;
  • схильність до келоїдних рубців;
  • присутність телеангіектазій у зоні епіляції;
  • вагітність та лактація;

Особам, які не досягли 18 років, лазерна епіляція проводиться лише за письмовою згодою батьків.

Записатися на
консультацію
Залиште заявку, і наші фахівці
зв'яжуться з вами найближчим часом

Наші акції:

RF ліфтинг
Акція!
Акція діє з 01-04-2024 по 30-04-2024
Пресотерапія
Акція!
Акція діє з 01-04-2024 по 30-04-2024
Подивитися всі акції

Відгуки
наших
клієнтів:

Світлана

Дівчата, пройшла курс процедур на Icoone lazer і у мене залишилася маса позитивних враження ну і помітний результат. Якщо коротко, то на ранок не велика крепатура ніби на тренування сходила, після 3-й процедури вже помітний хороший ефект, процедура проходить безболісно.

Галина

Пройшла курс з 5 процедур на RF, результатом задоволена дуже сильно !! Особа підтяглося і дуже помітні зміни)) Вже після першої процедури помітний ефект, курс проходила на апараті BTL, все безболісно і комфортно)

Лариса

У клініці Idelis робила епіляцію, все дуже сподобалося, процедуру робили на апараті Kiers, там маніпула з охолодженням і вакуумом, все пройшло абсолютно без болісно ну і приємно)) також сподобалися дуже комфортні ціни на пакети послуг

Олена

Робила процедуру «вогонь і лід» на косметиці Is clinical, ефект супер !!

Яна

Пройшла курс биоревитализации)) все сподобалося, доктор Ксенія Анатоліївна молодець, робила все без болісно і швидко)

Єлизавета

Робила пілінг PRXt33, все сподобалося, особливо ціна)))

+38 (067) 888 - 82 - 20

м. Київ, вулиця Бойчука, 6

Пн-Нд з 10:00 до 20:00


Viber Phone